Chceš být SB??? TADY se zapiš

Rekord v komentoch


Kopíruj vždy jenom s ikonkou!!


nebo


KONTROLA+NÁBOR AFFS

Říjen 2009

Jdu papa

31. října 2009 v 13:10 | *_*IvulinQ*_*
No,tak už musím,přeji hezký zbytek dne a zítra zase tady.čau


Stáhni si Hannah Montana 3 Album

31. října 2009 v 13:06 | *_*IvulinQ*_* |  Hannah-ostatní
Hannah Montana - Hannah Montana 3 - Sink Or Swim (EP)
Tracklist :
1. It's All Right Here
2. Let's Do This
3. Mixed Up
4. He Could Be the One
5. Just a Girl
6. I Wanna Know You (featuring David Archuleta)
7. Supergirl
8. Every Part of Me
9. Ice Cream Freeze (Let's Chill)
10. Don't Wanna Be Torn
11. Let's Get Crazy
12. I Wanna Know You (Solo Version)
13. Let's Make This Last 4Ever (performed by Mitchel Musso)
14. If We Were a Movie (featuring Corbin Bleu)


He Could Be the One Fotky

31. října 2009 v 13:02 | *_*IvulinQ*_*
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Jak šel čas s Emily

31. října 2009 v 12:59 | *_*IvulinQ*_*
Mám tayd pro vás fotečky emily,jak se měnila v čase!Ve 13 byla na téhle fotce celkem oškilvá,ale pak se nehorázně změnila a dospěla do krásy!Poslední 3 roky jsou krásné!

Zápisky z Miley´s notebook!

31. října 2009 v 12:57 | *_*IvulinQ*_* |  Miley-ostatní
Ahoj!Našla jsem scan Miley´s Diář,s jejími názory a texty!Super!
Super!

Učesy Miley

31. října 2009 v 12:55 | *_*IvulinQ*_* |  Miley-ostatní


Chtěla bych mí takový vlásky,jako má Miley.Vlnitý,dlouhý,kvalitní..fakt krása.Tady máte pár účesů!

Podpis Miley

31. října 2009 v 12:54 | *_*IvulinQ*_* |  Miley-ostatní

Želé cukríky Hannah Montana

31. října 2009 v 12:52 | *_*IvulinQ*_* |  Věci Hannah
http://images.birthdayexpress.com/bexpress/assets/product_images/BD00366.jpg

Moje tapetka s Witch

31. října 2009 v 12:49 | *_*IvulinQ*_*

Hodiny na stěnu HM

31. října 2009 v 12:46 | *_*IvulinQ*_* |  Věci Hannah
http://www.obchudek-rozarka.cz/images/a954093.jpg

Tužky Hannah Montana

31. října 2009 v 12:46 | *_*IvulinQ*_* |  Věci Hannah

Moje záložka s Will

31. října 2009 v 12:35 | *_*IvulinQ*_*
Tak co líbí?

REKONSTRUKCE!!!

31. října 2009 v 11:51 | *_*IvulinQ*_*
Bohužel jsem ted zjistila,že mám jaksi blbě odkazy v menu,tak to budu muset vše předělávat,ale až zítra.Tak papa

Kdo z koho?Hodnotím JÁ

31. října 2009 v 11:28 | *_*IvulinQ*_*
Mno,já bych řekla,že Cameron to sekne víc!Lodičky se k šatům skvěle hodí a s rozpuštěnými vlasy je to ještě dokonalejší.
Pink to sluší také,ale kdyby si dala místo černých bot bílé nebo béžové,vypadalo by to lépe.To samé i s čepicí.
Ted je lepší Nicky,které to bez punčocháčů sluší mnoem víc a je to takové více odvážnější.
Zato Hilary,i když má punčocháče,taky jí to sluší.Má skvělé vlasy,které se k oblečku skvěle hodí.Ty punčocháče jí dávají mínus.
Tady je lepší jednoznačně Ewa,které šaty sluší mnohem více.Doladila je skvělým náhrdelníkém a botkách ani nemluvě.
Lindsay to vůbec nesluší.Vypadá to,jako by ted teprve vylezla z postele.
Ashley jednoznačně lepší!K její pleti se šaty skvěle hodí.Náušnice jí ladí s šatami a boty taky.Bod pro ni!
Taylor v těch šatech vypadá mnohem lépe.Více jí to sluší.


ASHLEY VS. MILEY photo | Miley Cyrus
Já si myslím,že tady vypadá lépe Miley!šortky s touhle mikinkou k ní ladí lépe a hodí se skvěle i k botkám.Miley doladila oblečené černými kulatými brýlemi a copy.

Jak odhalit černou ovci mezi líčidly?

31. října 2009 v 11:16 | *_*IvulinQ*_*

Ahoj lidi,
každý z nás by se jistě nechtěl stát obětí nějakých experimentů nových prostředků na líčení a proto přichází názorná ukázka jak zjistit,jestli je tento produkt vyzkoušený a spolehlivý nebo naopak nespolehlivý zrádce...

Návod na odhalení černé ovce:
1.Zkontrolujte,jestli je prostředek označen značkou ,,Netestováno na zvířatech".
2.Podívejte se na zadní stranu výrobku.
3.Najděte si řádek v češtině.
4.Přečtěte si pečlivě složení a to pečlivě.
5.A najděte rok výroby a seznam firem,kterými již byl prostředek testován a ověřen.

Učeš se jako Selena

31. října 2009 v 11:14 | *_*IvulinQ*_*
Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting

Doplňkové mobily

31. října 2009 v 10:13 | *_*IvulinQ*_*

Kouzla s čelenkou

31. října 2009 v 10:11 | *_*IvulinQ*_*
Kouzelné úpravy vlasů s čelenkou
Čelenky jsou zpět a v plné síle. Nebojte se také zaexperimentovat se zaručeným hitem letošního roku. Ačkoli se může zdát, že čelenky si svoje už dávno odbyly, není tomu tak. Čelenková mánie teprve začíná. Nosí se všemožné druhy, počínaje rozvernými stužkami a konče elegantními s kamínky.

Tento módní doplněk nosily ženy už ve starověku. Jako zářný příklad můžeme uvést Kleopatru a její služebné. Když se posuneme v časové ose více dopředu, zjistíme, že čelenky vždy na nějakou dobu zmizely a pak opět slavily svůj comeback. V minulém století si je oblíbila Audrey Hepburn a vyvolala tím novou vlnu touhy po čelenkách. Koncem 90. let se staly nedílnou součástí image některých seriálových představitelek. A dnes jsou opět tu.

Celebrities, návrháři i stylisti jsou si vědomi jejich praktičnosti. Nejde jen o zdobný prvek, ale také o skvělé pomocníky. Léto je pomalu za námi a s příchodem podzimu nás bude čím dál tím více zlobit vítr. Samozřejmě, že je příjemné, když vám teplý vánek rozfoukává vaši hřívu a hraje si s ní. Ale v případě, že někam spěcháte a vítr je v tu chvíli vaším nepřítelem a háže vám vlasy stále do obličeje, tak to už moc příjemné není. Není nic lepšího než sáhnout v takovou chvíli po čelence.
A jaké čelenky se vlastně nosí? Během léta a posledních teplých dnů jsou hitem bezpochyby čelenky ve veselých barvách. Pokud jste však majitelkou těchto doplňků v tmavých odstínech, rozhodně neklesejte na mysli, neboť po zbytek roku se bude více upouštět od zářivých světlých barev a bude se spíše přistupovat k těm tmavším.

K dostání jsou členky jak plastové, tak kovové či látkové. Případně si můžete udělat také jednu takovou z šálky, kterou si ovážete kolem hlavy. V prodeji jsou ještě v další formě, kterou jsou velké gumičky, které vám vlasy obepnou ze všech stran. Puntíkatá čelenka, nejlépe v černo-bílé kombinaci vás letos nezradí. Zvolíte-li však jednobarevnou, tak uděláte také dobře. Přes den můžete nosit širší výraznou k jednoduchému outfitu a na večer můžete sáhnout po elegantnější tenké. Čelenka ozdobená kamínky či flitry a korálky působí vznešeně. Je jako stvořená pro slavnostní akce nebo párty.
Živým důkazem, že jsou čelenky trendy a velmi oblíbené mezi celebritami jsou například Nicole Richie a její kamarádka Paris Histon, Hillary Duff či Sienna Miller nebo Lindsay Lohan. Zkuste je nosit jako ony, jednou mít vlasy v culíku a zbylé neposlušné prameny zpevnit čelenkou či jen tak přehodit hřívu do zadu a upevnit je touto ozdobou.

Jak na make-up

31. října 2009 v 10:10 | *_*IvulinQ*_*
Než vyjdeš mezi lidi, je dobré vědět, že každá příležitost vyžaduje jiné líčení. Můžeš mít nádherně upravené vlasy, super ohoz, ale vše se dá zkazit nevhodným líčením.
Vezmi tohle jako malou radu, jak na to. Dnešním trendem, co se make-upu týče, je vypadat maximálně přirozeně. Vsaď tedy na přírodní typ. Ano, líčit se, ale tak, aby to nebylo poznat. A to už je umění. Obecně pro každý make-up, ať už se jedná o denní, večerní nebo slavnostní, platí tyto zásady:
Základem celého make-upu je čistá pleť. Vyčistit ji můžeš jakýmkoliv odličovacím mlékem a pak pleťovou vodou. Potom nanes denní krém, kterým docílíš jednak hydratace, a pak také toho, že se make-up bude lépe roztírat. Pokud jsi úplná začátečnice, poradím ti malý trik. Aby se ti make-up lépe nanášel, zkus jej zředit s krémem. S řidší konzistencí tyto první kroky hravě zvládneš.
Pro výběr správného make-upu je samozřejmě nutné znát typ své pleti. Podle toho, zda máš suchou, mastnou, smíšenou nebo normální pleť si vyber ten pravý make-up (koukni na RIMMEL London make-upy, které jsou roztříděné podle typu pleti). Na základě toho, jakého efektu chceš dosáhnout, zvol super krycí nebo jen lehce krycí.
Odstín zvol co nejblíže barvě tvé pleti. Zjistíš to nejlépe zkouškou na čele. Jestliže není vidět, je to ten pravý. Pokud tě trápí nějaký ten pupínek nebo kruhy pod očima, použij tuhý nebo tekutý korektor. Tuhý korektor je více krycí, tekutý se zas perfektně hodí na zakrytí kruhů pod očima. Dalším krokem je pudr, který má být ve stejném tónu jako je make-up. Nanes jej velkým štětcem a roztírej ze středu obličeje ven. Až do tohoto místa platí tento základ líčení pro jakoukoliv příležitost. Tvářenka ti pomúže obličej oživit a tvarovat.
Odstín si vyber podle barvy rtěnky a všechno slaď i s oblečením. Tvářenku nanes na ta místa, která jsou na tváři nejvystouplejší, když se usměješ, a rozetři směrem ven. Nanes i na bradu a čelo, neboť i na těchto dvou partiích pomáhá k optickému tvarování obličeje a dopomáhá k jeho plastičnosti. Pokud se chceš líčit jako profík, je ještě lepší mít dva make-upy, jeden světlejší na vystouplé partie a druhý tmavší na ty ostatní. Především na to nezapomeň, až se půjdeš fotit. Sama uvidíš, co takhle zvýrazněná hra světla a stínu udělá s fotkami.